Splinter Cell Serisinin Yeni Oyunu Geliştiriliyor Olabilir

Ubisoft’un sevilen oyun serisi Splinter Cell’in yeni halkasının geliştirilme aşamasında olduğuna dair iddialar ortaya atıldı.

NeoGAF forumlarına ‘Crossing Eden’ adıyla kayıtlı olan bir kullanıcı; yakın zamanda Splinter Cell serisinin yeni oyununun duyurulacağını iddia etti. Daha önceden Assassin’s Creed Syndicate ve Watch Dogs 2 yapımları hakkında da bilgiler sızdırdığını ve bunların doğru çıktığını belirten kullanıcı, Sam Fisher’ın yakın zamanda geri dönüş yapacağını aktardı.

Crossing Eden’ın iddiasına göre serinin son oyunu Blacklist haricinde Sam Fisher’ı seslendiren Michael Ironside geri dönüş yapacak. Ironside’ın son zamanlarda Ubisoft Toronto’nun yeni açtığı hareket yakalama stüdyosu ile birlikte çalıştığını iddia eden kullanıcı, projenin gerçek olduğu konusunda bizzat Ironside’dan onay aldığını vurguladı.

Splinter Cell: Blacklist genel olarak olumlu yorumlar alsa da Michael Ironside’in projeye katılmaması ve hikayenin yeterince ilgi çekici olmaması gibi eleştiriler eksik olmamıştı. Ayrıca serinin ilk oyunun da 17 Ağustos’a kadar Ubisoft Club üzerinden ücretsiz olarak dağıtılacağını hatırlatalım.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir