Splinter Cell Blacklist’i Kaç Farklı Yöntemle Bitirebileceğiz?

Ubisoft’un efsane serilerinden Splinter Cell’in son halkası Blacklist’in oynanabilirliği hepimizin merak konusu olsa gerek? İşte yapımcılar son yayımladıkları videoyla bu sorumuza yanıt verdiler.

Sam Fisher’ın son macerası olacak Splinter Cell Blacklist’in içerisindeki ufak bir bölümden ibaret olan “Abandoned Mill” haritası oyun yönetmeni Patrick Redding’in yorumlarıyla süslenen yeni bir videoya sahne oldu. Bu kez paylaşılan videoda kahramanımız Sam ile oyunu kaç farklı biçimde bitirebileceğimize ışık tutulmuş. Patrick Redding’in söylediğine göre Ghost, Panther ve Assault tarzı olarak adlandırılan oynanış biçimleri sayesinde ruh halimize uygun biçimde oyunun sonuna erişebilmek mümkün olacak.

Sabırsızlıkla beklediğimiz Splinter Cell Blacklist 23 Ağustos’ta PC, PS3 ve Xbox 360 için raflardaki yerini almış olacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir