Spiderman PS4 Çıkış Tarihi Gecikebilir

Insomniac Games’in Spiderman oyununu, PlayStation 4 için bekliyorsanız, biraz daha beklemeniz gerekecek.

Spiderman’in E3 2016’daki eksikliği çıkış tarihi için pek iç açıcı olmadı. Ardından da oyunun yakın zamanda çıkış yapmayacağı belirtilmişti. Insomniac’ın Twitter’dan oyunculara verdiği yanıtlarda pek ketum davrandığı görülebiliyor. “Henüz bir çıkış tarihi vermiyoruz. Yakın zamanda da duyurumayacağız.” Insomniac’ın bu sözleri biraz tuhaf görünüyor, haklısınız. Ancak ne sebeple bu çıkış tarihi bu kadar gizleniyor bu da merak edilmiyor değil.

Firma daha önce GameStop’un stoklarında 26 Aralık 2017 olarak ortaya çıkan çıkış tarihinin de doğru olmadığını belirtmişti. Bu tarihin sadece bir placeholder olduğunu ve şu an için çıkış tarihinin belli olmadığını açıklamıştı.

Her ne kadar Spiderman, Insomniac Games’in PS4 için yeni büyük oyunu olacak sa da, oyunun çıkış yapacağı güne kadar bu AAA kalitenin pek sözü edilmeyecek.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir