Sony’den PlayStation 4 Oyuncularına Büyük Kazık!

Uzun süredir PS4’e mod bekleyen oyunculara bundan daha kötü bir haber olamazdı. 

Siz PlayStation’da Fallout 4 ve Skyrim için mod bekleyen oyuncular, beklemekten sıkıldınız mı? Daha çok beklersiniz. Sevgili konsolumuza ne yazık ki mod desteği falan gelmeycek. Bethesda’nın yaptığı açıklamaya göre Sony’nin kullanıcılar tarafından yapılan modları mevcut halleriyle onaylama imkanı yok. Bu da şu demek oluyor, Sony’nin PS4’e adam akıllı bir mod desteği getirmeden Fallout 4 ve Skyrim Special Edition için mod yükleme ihtimali  yok.

Hemen mevcut açıklamayı okuyalım:

Sony’le yapılan aylar süren görüşmelerden sonra üzülerek söylemeliyiz ki Bethesda şirkeyi mod desteği için çok uzun zamandır hazırken, Sony kullanıcıların oyunlarımıza diledikleri müdahalede bulundukları modları onaylayamayacağını söyledi.

Tıpkı sizin gibi, biz de bu projeye harcadığımız bu kadar zaman ve çabadan sonra hayal kırıklığı yaşıyoruz. Sevenlerimiz de bu mod desteğinin gelmesi için çok uzun zamandır bekliyorlar, biliyoruz. Bunu önemli bir başlangıç olarak görüyoruz. PlayStation severler için kullanıcı modlarını bir şekilde aktif edebileceğimiz başka yollar arayacağız. Fakat Sony PS4 için resmi mod desteği sunmadan, Fallout 4 ve Skyrim için mod desteği olmayacak.”

Bethesda açmış ağzını yummuş gözünü. Sony’den de yakında açıklama gelecektir. Yoksa şımarık oğlan alem buysa kral benim demeye devam mı edecek. Ne dersiniz?

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Taner Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Taner
Ziyaretçi
Taner

Başlık koparttı beni :D