Smite’ın PlayStation 4 Çıkış Tarihi Duyuruldu

Hi-Rez’in MOBA oyunu için bir süre devam eden PS4 betasının ardından nihayet, çıkış tarihi resmi olarak duyuruldu.

Hi-Rez Studios’un Kıdemli Yapımcısı Andy Anderson, “Beta döneminde Smite’ı milyonlarca PS4 oyuncusu denedi,” yorumuyla aslında PS4 oyuncularının bir MOBA oyununa ihtiyaç duyduğunu işaret ederek. “Ancak Smite’ı beta başladığından beri oynamadıysanız, yapılan değişiklikleri gördüğünüzde şaşıracaksınız.” şeklinde konuşarak oyunun yeni özelliklerini paylaştı.

Smite, PlayStation 4’te sahip olduğu özelliklerle, bu konsoldaki oyuncuyların MOBA açlığını giderecek.

Oyun 60 FPS olarak optimize edilmiş olarak çıkacak. Oynarken elde edilebilecek Oyuncular, oyunu oynarken Trophy’ler de elde edecek. 5’e 5 Clash ve Siege modları, MOBA oyun stiline uygun olarak daha geliştirilmiş şekilde sunulacak. Tüm bunların yanı sıra, 4 yeni karakter Smite’ta oynanabilir olacak. Beta boyunca 4 adet karakter eklenmesiyle birlikte, toplam karakter sayısı 75’e yükseldi.

Smite’ın PlayStation 4 Store sayfasına erişmek için tıklayınız.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir