Skyrim Remaster Yeni Nesilin Adını Koyacak

Bethesda’nın asıl adamlarından Pete Hines, Skyrim Remaster’ı için yapabileceklerinin en iyisini yaparak yeni nesilin adını koyacağını söyledi.

Daha tam olarak hangi özelliklerin geliştirileceğinden bahsedilmemesine rağmen, yapımcılar gerçekten iddial konuşuyorlar. Aynı şekilde sürekli bir şekilde güncelleneceği de bahsedilenlerden.

“Henüz bütün potansiyelimizi göstermedik. Fakat şöyle söyleyebiliriz ki, kullanabileceğimiz bütün yolları kullanarak Skyrim Remaster’ı yeni nesil konsollarla uyumlu şekilde çalışacak şekilde gleiştireceğiz.” diye konuştu Hines IGN’e. “Gerek performans, gerek de efektler, oyunun daha iyi gözükmesini ve hissettirmesini sağlayacak şeyleri deneyeceğiz.” diye de ekledi.

Remasterın ismi Special Edition olarak kayıt edildi. Ayrıca şunu da söyleyelim, Special Edition PC modlarına destek de verecek. Tıpkı Fallout 4 için yaptıkları gibi.

Skyrim Special Editon 28 Ekim’de PS4, Xbox One ve PC’ye çıkarılacak. Eğer PC’de Skyrim’e sahipseniz çıktıktan sonra Special Edition’a ücretsiz bir güncelleme edineceksiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Zafer Coruh

Herkes gibi küçücükken oyun oynamaya başlamış tamamen pozitif bir yazar, bassist, yazılımcı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir