Sıradaki Assassin’s Creed’e Hazır Mısınız?

Şu sıralar Splinter Cell: Blacklist’i bizlerle buluşturmak için harıl harıl çalışan Ubisoft Toronto’nun bir sonraki Assassin’s Creed’in geliştirilmesinde görev alacağı ortaya çıktı!

Oyuncularla buluşan ilk Assassin’s Creed’in yaratım ekibinde de bulunan Jade Raymond’un başında bulunduğu Ubisoft Toronto’dan sürpriz bir çıkış geldi. IGN‘e konuşan Raymond, Splinter Cell: Blacklist’in haricinde 5 farklı oyunun geliştirilmesine katkı sağlamakta olduklarını dile getirdi ve bu projelerden birinin de bir sonraki Assassin’s Creed projesi olduğunu ağzından kaçırdı!

Yanlış anlaşılmaları da önlemek isteyen Jade Raymond, kastettiği Assassin’s Creed’in bu yıl içerisinde bizlerle buluşacak olan Black Flag olmadığını, bir sonraki yıl bizlerle buluşacak olan yeni oyun olacağını özellikle belirtti. Ek olarak henüz duyurulmamış büyük bir proje üzerinde daha çalışmakta olduklarını söyleyen Raymond ayrıca, Ubisoft Montreal ile birlikte iki büyük ortak çalışma daha yürütmekte olduklarını da sözlerine ekledi.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir