SimCity Hayranları En Sonunda İmza Kampanyası Başlattı!

Büyük bir fiyaskoya dönüşen yeni SimCity’nin “sürekli çevrimiçi” özelliğinin kaldırılması için imza kampanyası başlatıldı!

Electronic Arts ve Maxis’in SimCity serisine yeni bir soluk getirebilmek amacıyla devrim niteliğinde (!) bir adım atarak “sürekli çevrimiçi” oynama zorunluluğu getirdiği ve raflara çıktığı ilk günden itibaren fiyaskoya dönüşen yeni nesil SimCity’nin hayranları en sonunda imza kampanyasına başvurma kararı aldı.

Daha önce Dark Souls’un PC’ye “port” edilmesi ve Mass Effect 3’ün sonunun değiştirilmesi için birleşen oyuncu toplulukları bir kez daha bir araya geliyor ve hem SimCity’den hem de bundan böyle üretilecek tüm EA oyunlarından “sürekli çevrimiçi” bulunma zorunluluğunun kaldırılması amacıyla bir imza kampanyası başlatıyor!

Toplamda 75.000 imzaya ulaşmayı hedef edinen imza kampanyası şu anda 59 bin barajını da aşmış durumda. Eğer sizler de söz konusu geniş oyuncu kitlesiyle aynı düşünceyi paylaşıyor ve hem SimCity hem de bundan böyle raflara gelecek diğer tüm EA oyunlarından “always online” DRM sisteminin kaldırılmasını istiyorsanız burayı tıklayarak ulaşabileceğiniz kampanya sayfasından dijital imzanızı bırakabilirsiniz.

Bakalım Electronic Arts bu kampanyayı ciddiye alarak bir adım atacak mı?..

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

3
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
EmreSertuğ Bakırcısimcitymanyağı Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
simcitymanyağı
Ziyaretçi
simcitymanyağı

nedir ki bu sürekli çevrimiçi özelliği?

Emre
Ziyaretçi
Emre

Ancak genel oyun sektörüne baktığımızda oyunların korsanı 1-2 hafta ertelemesine yarayan ondan sonra korsan çıktığında onu kullananlarla hiçbir bağı bulunmayan ve o saniyeden sonra sadece orjinal oyun kullanan oyun severlere yapılan işkence de diyebiliriz.