Sandbox Severler Toplanın; Dual Universe İçin 10 Dakikalık Video Yayınlandı

Minecraft sevenler, No Man’s Sky bekleyenler. Dual Universe’i takviminize eklemeden geçmeyin.

Türkiye’de oyuncuların bir çoğu (ben hariç) sandbox oyunlarını seviyor. Komşunun okuma yazma bilmeyen anaokulundaki çocuğu dahi Minecraft’ta benden daha iyi. Bir şeyler üreteyim, keşfedeyim, hayal gücümün el verdiği ölçüde takılayım tarzı oyunları sevenlere Dual Universe müjdesini verelim hemen. Daha önce duyuru haberini şurada yapmıştık, şimdi de 10 dakikalık oynanış videosunu huzurlarınıza sunuyoruz.

Gökhan’ın haberinden hemen ufak bir alıntı yapayım ve videoya geçelim :

“Oyuncular; kendi yapılarını inşa etme, ticaret yapma, savaşma gibi imkanlara sahip olacaklar. Ayrıca kapsamlı bir ekonomi sistemi oyuncular tarafından kullanılabilecek. Devasa boyuttaki oyun dünyasında keşfedilebilecek pek çok şey olacak. Yapım sandbox sistemi benimsenerek hazırlandığı için; oyunda kesin bir son bulunmayacak.

Dual Universe; PC platformuna özel olarak çıkışını yapacak. Oyun için belli bir çıkış tarihi bulunmasa da, 2017 yılında kapalı alpha aşamasına geçmesi bekleniyor”

2017 yılında alfa sürecine başlayacak olan oyun için beklemeye değer.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir