Sam Fisher Yeni Nesilde De Olacak!

Ubisoft’un sancak gemisi niteliğindeki serilerinden biri olan Splinter Cell’in yeni nesilde de bizlerle olacağı müjdelendi!

ArabicGamers sitesine konuşan Ubisoft Toronto’da görevli sanat yönetmeni Scott Lee, Sam Fisher’ın yeni nesilde de boy göstereceğinin ilk sinyallerini verdi. “Splinter Cell ve Sam Fisher Ubisoft için çok önemli ve büyük birer marka ve evet, bu markayı desteklemeyi sürdüreceğiz.” şeklinde konuşan Lee;”Elbette şu anda günümüz konsolları üzerinde epey yoğun çalışıyoruz ve çalışmalarımızı tüm platformlar üzerine yayma konusunda çok heyecanlıyız. Next-Gen için de bir hayli planlarımız var. Tabi ki şu sıralar bunlar hakkında konuşamayız, ancak ileriye baktığımızda kesinlikle Sam’in yeni, büyük ve daha güzel maceralarda yer alacağını görebiliyoruz. Sam geri gelecek!” diyerek Splinter Cell’in yeni nesil konsollarda da bizlerle olacağının ilk müjdesini vermiş oldu.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir