Rise of the Tomb Raider PS4 İçin Resmen Duyuruldu

PlayStation 4 çıkışını uzun süredir beklediğimiz Rise of the Tomb Raider için yayıncı firma Square Enix nihayet resmi duyuruyu yaptı.

Dün yaptığımız bir haberde Rise of the Tomb Raider’ın PlayStation 4 için çıkış tarihinin sızdırıldığını paylaşmıştık. Bunun ardından resmi bir duyuru için bekleyişe geçmiştik ve bu bekleyiş çok uzun sürmedi. Square Enix; oyunun PlayStation 4 çıkışı hakkında birçok detayı açıklığa kavuşturdu.

Tomb Raider’ın 20. yılı şerefine birçok özel içerik PlayStation 4 kullanıcılarına sunulacak. 20 Year Celebration adı altında konsola gelecek oyun Ekim ayı içerisinde yayınlanacak. Sızdırılan çıkış tarihinin de 11 Ekim 2016 olarak belirtildiğini söylemeden geçmeyelim.

Sunulacak olan en dikkat çekici özelliklerden birisi PlayStation VR sanal gerçeklik cihazının desteğiyle gelecek Blood Ties DLC’si. Bu DLC oynanabilir bir hikaye bölümü başta olmak üzere yeni kıyafetler ve silahları oyuna ekleyecek. Oyunu Limited Edition olarak satın alan kullanıcılar ücretsiz olarak oyunun tasarımlarını içeren sanat kitabına sahip olacaklar. Ayrıca Xbox One ve PC kullanıcıları da unutulmadı. VR desteği haricindeki eklenen tüm ilave içerikler; Season Pass sahiplerine ücretsiz bir şekilde verilecek.

Oyunun kapak resmine ve ilave içeriklerine aşağıdaki galeriden göz atabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir