Riot Games Türkiye’den Yeni Açıklamalar Geldi!

LoL Türkiye Sunucuları daha temiz ve daha güvenli oluyor..

Riot Games Türkiye ekibi oyunun Türkiye Sunucularının açıldığı ilk günden itibaren oluşan her hatanın üstünde çalıştı ve çalışıyor. Kullanıcıların yolladığı geri dönüşler içinde çalışmalar yürüten ekip bugün yeni bir açıklama yaptı.

Yapılan açıklamada yapımcı ekip, sunucularda argo sözcükler kullanan, kurallara aykırı davranan oyuncuları nasıl şikayet edeceğinizi ve oyunda yaşanan bazı sorunların çözüleceğine değiniyor.

Bildiğiniz gibi Türkiye sunucusunun açılması ile hem diğer bölge sunucularından transfer olan sihirdarlar,hem de oyuna yeni başlayan ve henüz eğitim aşamasındaki sihirdarlar sıklıkla birbirleri ile karşılaşmaya başladı. Heyecan ve eğlence getiren bu durum, her güzel şey gibi beraberinde bazı sorunlar da getirdi. Aslında bu durum, oyunların genel doğasında mevcut. Ancak önemli olan, bu sorunlarla nasıl başa çıkacağımız ve nasıl bir yol izleyeceğimizdir.

Bu noktada sizlerden gelen uyarılar ve şikâyetler sayesinde ciddi mesafe kaydettiğimizi düşünüyoruz. Bunu daha da ileri taşımak için size iki önemli duyurumuz olacak:

1-Gelecek hafta içinde tüm sihirdarların oyun deneyimini, eğlencesini ve zevkli anlarını baltalayan sorunlarla ilgili çok büyük bir çalışma yapmayı planlıyoruz. Bu çalışmadan sonra sizlerin daha huzurlu ve daha eğlenceli mücadelelere gireceğinize şüphemiz yok.

2-Bir başka hazırlığımız daha var: disciplinary.tur@riotgames.com özel e-posta adresine küfür veya Sihirdar Kanunu’na ters düşen her türlü söz içeriğini şikayet edebileceksiniz. Bunun için tek yapmanız gereken, sizi rahatsız eden sözlerin ekran görüntüsünü alarak bu e-posta adresine göndermeniz. Gereğini yerine getirmek ise Riot ekibine düşüyor! Bu mail şu anda aktiftir ve sizlerden gelecek şikayetleri beklemektedir!

Bundan sonra Adalet Meydanları en eğlenceli, kaliteli ve sorundan arındırılmış hali ile sizlere sunulmaya çalışılacak.

Bu konuda sizlerin de bizlere destek olmanız ve Sihirdar Kanunu’na aykırı hareket ve davranışları elinizden geldiğince bizlerle paylaşmanız gerekiyor!

Daha temiz ve daha güvenli Adalet Meydanları için!!!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kaan Tekin

Mod yapımcısı, sıkı oyuncu ve üniversite hazırlık öğrencisi :|

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir