Retro City Rampage En Sonunda XBLA ve WiiWare’e Geliyor!

Retro hayranlarının son dönemdeki gözdesi Retro City Rampage en sonunda Xbox 360 ve Wii platformlarındaki yerini alıyor!

Ekim ayının başlarında PC, PS3 ve Vita’ya çıkışını yapan Retro City Rampage’in sabırsızlıkla beklenen Xbox Live Arcade ve WiiWare’e geliş tarihleri açıklandı. Oyunun bir an önce kendi kullandığı platforma gelmesi için kıvranan oyuncular önümüzdeki Ocak ayı içerisinde Retro City Rampage’e kavuşabilecekler. Xbox Live Arcade ve WiiWare üzerinden indirilebilecek olan oyunu Wii U üzerinde oynamak isteyenler ise Wii emulatörünü kullanarak bu emellerine kavuşabilecekler.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir