Resident Evil 7 Her Geçen Videoda Daha Da Korkutucu Hale Geliyor

Resident Evil 7 köklerinden kopuyor belki ama korkudan kopmuyor.

Capcom göz bebeği Resident Evil  serisinin yedinci oyunuyla birlikte seriyi kökten değiştirmeye dursun, yayınladığı her fragmanla çıtayı biraz daha yükseltmeye başladı. Gamescom için yayınlanan yeni videoda artık iyiden iyiye oyunun nasıl bir şey olacağını anlamış durumdayız.

Elinde fener tutan psikopat bir kadından kaçmaya çalışan bir karakteri görüyoruz videoda. Rahatsız edici sesler ve yine rahatsız edici filtre ve görüntülerle birlikte oyundan kesitler sunuluyor. Oyun çıktığında bu efektler korunur mu yoksa oyuncu seçimine mi bırakılır bilemeyeceğim. Ama zombi vurmayacağımız artık tam olarak netleşti sanırım. Yalnız daha önce yayınlanan ve serinin kendisiyle özdeşleşmiş olan yeşil bitkiyi ne için kullanacağız bilemiyorum.

Resident Evil 7: Biohzarad Ocak 2017’de PS4, XBox One ve PC için piyasada olacak. Aynı zamanda Sony’nin Playstation VR seti içinde VR versiyonu özel olarak çıkacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Yusuf Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Yusuf
Ziyaretçi
Yusuf

Siz buna Resident Evil 7 demişsiniz de bu bildiğin Outlast 2 olmuş xd