Resident Evil 7: Biohazard İçin Gold Edition Duyuruldu

Resident Evil 7: Biohazard için Gold Edition sürümü duyuruldu. Ayrıca uzun süre haber alamadığımız ek paketler hakkında da bilgi verildi.

2017 yılının ilk haftalarında çıkış yapan Resident Evil 7: Biohazard oyuncular ve oyun sitelerinden olumlu geri dönüşler almayı başarmıştı. Capcom da yapımlarını yeni ek paketlerle büyütmeye devam edeceklerini belirtmişti. Buna rağmen merakla beklenen Not a Hero ve End of Zoe DLCleri bir türlü çıkmak bilmedi. Fakat Capcom bugün yaptığı duyuru beraberinde hem iki DLC hakkında bilgi verdi hem de Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition’u açıkladı.

12 Aralık 2017’de çıkışını yapacak olan Gold Edition ana oyuna ek olarak Banned Footage Vol. 1, Banned Footage Vol. 2 ve End of Zoe içeriklerini bulunduracak. Season Pass sahipleri de End of Zoe’yi ücretsiz bir şekilde alabilecekler. Sadece ana oyuna sahip olan kullanıcılar bu DLC’yi almak isterse 15 Dolar (Türkiye fiyatı henüz belli değil) ödemek zorunda. Chris Redfield’ın hikayesine odaklanacak olan Not a Hero ise oyunu satın alan tüm kullanıcılara ücretsiz bir şekilde 14 Aralık’ta sunulacak.

Gold Edition için yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir