Resident Evil 4 Yeni Nesil Konsollara Geliyor

Capcom’un ve Resident Evil serisinin en iyileri arasında gösterilen Resident Evil 4; PlayStation 4 ve Xbox One için satışa sunulacak.

İlk olarak 2005 yılında çıkan ve son derece olumlu geri dönüşler alarak yılın oyunu seçilen Resident Evil 4, yeni nesil konsollar için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Hepimiz oyunun sonbahar aylarında çıkış yapmasını beklerken serinin yapımcı şirketi Capcom, oyunun yeni nesle 30 Ağustos 2016’da çıkacağını açıkladı.

Oyun yeni nesle uyarlanırken eski versiyonlarda bulunan içerikler ve yepyeni bazı özellikler oyuncuları bekliyor olacak. Öne çıkan içeriklerden biri; Umbrella Şirketi Ajanı Ada Wong’un hikayesini oynama şansımız olacak. Bu sayede ana karakterimiz Leon’un hikayesindeki boşlukları doldurabileceğiz. Resident Evil’in klasikleşen modlarından “Mercenaries” sayesinde oyuncular Hunk ve Wesker karakterlerini oynama şansı bulacak. Son olarak da karakterler için yepyeni kıyafetler ve kullanabileceğimiz yeni silahlar oyunda bizi bekleyecek.

Resident Evil serisinin o eski mistik havasını kaybedip yavaş yavaş aksiyona yönelmeye başladığını düşündüğümüz bu günlerde, serinin muhtemelen en iyi üyesini yeni nesilde görecek olmamız bizi mutlu etti. Bu sayede 24 Ocak 2017’de çıkacak Resident Evil 7: Biohazard’a kadar eski heyecanları tekrar etme şansı bulacağız.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Bayram HakanAlper Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Alper
Ziyaretçi
Alper

Şu oyuna bayılıyorum ya, Gerçek anlamda remastered olarak gelir umarım.

Bayram Hakan
Ziyaretçi
Bayram Hakan

Şu oyuna bayılmıyorum ya. Umarım hiç çıkmaz yeni nesile.