Reigns İle Krallığınızı Yönetmek Bir Parmak Hareketine Bakıyor

Reigns, krallık yönetmenin kurallarının yeniden yazmak için mobile geliyor.

Tinder uygulaması getirdiği sadelik ile mobil dünyada yepyeni bir bakış açısı oluşturdu. Tinder’da herşey sadece sağa çekmek ve sola çekmek üzerine kurulu. Bu kolaylık üzerine Tinder uygulaması yürüdü gitti. Şu an dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı var. Çevrende ki insanları parmağını kaydırarak beğendiğini ya da beğenmediğini belirtebiliyorsan; neden ülken ile ilgili kararları da bu kadar basit bir parmak hareketi ile karar veremeyesin diyen Nerial firması kolları sıvayıp Reigns oyunu bizlere sundu.

Reigns oyununda da oynanış Tinder kadar basit. Bir adamı idam mı etmek istiyorsun sola kaydır gitsin. Anlaşmayı onaylamak mı istiyorsun sağa kaydır gitsin. Sonra gelsin altınlar, gelsin topraklar. Ama iş oyunun kurgusuna gelince işler bu kadar da basit olmuyor. Reigns oyunun çok sağlam bir hikayesi var ve aldığınız her karar sizin ülkenizin kaderini belirliyor. Bundandır ki kartları sağa, sola atarken dikkat edin müttefiklerinizle bir anda savaşta bulabilirsiniz kendinizi.

Nerial firması oyununda çok iddialı ve her oynayışta çok farklı bir hikaye bulacaksınız vaadinde bulunuyor. Oyun için firma iOS ve Android platformları için 2.99 dolar gibi bir fiyat biçmiş. Nerial bir de şansını Steam’de denemek istemiş olacak ki 11 Ağustos itibariyle Steam üzerinden de oyuna erişilebilir olacak.

1

Reign oyunun iOS linki için buyrun: Reign iOS

Reign oyunun Android linki için buyrun: Reign Android

Olur mu canım öyle sağa sola sallayarak ülke mi yönetilir oyun mu bu diyorsanız, buyrun oyunun trailer’ına bir göz atalım:

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir