Razer’ın Yeni Türkiye Distribütörü Aral Oldu!

Pro Gamer ürünleriyle ün yapan Razer, artık Aral işbirliği ile Türkiye’de varlığını sürdürecek.

Aral ve Razer işbirliği resmen başladı. Razer markalı birbirinden özel ürünler artık Türkiye’de. Türkiye’nin en büyük ve en köklü oyun dağıtıcısı Aral, geçtiğimiz günlerde pazara yeni bir soluk getirmek için heyecan verici bir anlaşmaya imza attı. Oyunculara yüksek performans sunması ve oyun ekipmanları alanında dünya liderliği ile adından sık sık bahsettiren Razer ile masaya oturan Aral, dünya devinin Türkiye’deki tek distribütörlük haklarını aldı.

Oyun pazarının önemli bir tanımlayıcısı konumundaki oyun ekipmanları alanına hızlı bir giriş yapan Aral, Razer ile yaptığı anlaşma ile yüksek performanslı ürünleri Türkiye pazarı ile buluşturacak.

California merkezli ve dokuz şehirde yer alan ofisleriyle dünyanın dört bir yanındaki oyunseverlere ulaşan Razer, uluslararası turnuvalarda mücadele eden üst düzey oyuncuların çoğu tarafından tercih edilen bir marka olarak pazardaki liderliğini koruyor.

Razer ile yapılan anlaşmanın her iki firmayı da farklı bir platforma taşıyacağına inandıklarını belirten Marka Temsilcisi Serkan Özyurt, “Razer ile yaptığımız anlaşma nedeniyle çok heyecanlıyız. Türkiye’deki oyuncuların istedikleri ürünleri prestijli mağazalarda kolaylıkla bulabileceğini bilmek bizim için çok önemliydi ve bu anlamda bir adım attık. Sonucunun her iki taraf için de sağlıklı olacağı kanaatindeyiz” diye konuştu.

Razer markalı ürün gamının çok geniş olacağına dikkat çeken Özyurt, “Razer markasının neredeyse tüm modellerini oyunseverlerle buluşturacağız. Ürün yelpazemizin içinde oyun fareleri, klavyeler, kulaklık ve hoparlör, fare altlığı gibi birçok farklı ürün yer alacak” dedi.

Razer Hakkında

Razer™, oyunculara yüksek performans sunan oyun ekipmanları alanında dünya lideridir. 1998’de kurulan Carlsbad , California merkezli Razer dünyada 9 şehirde yer alan ofisleriyle dünyanın dört bir yanındaki oyunseverlere ulaşıyor.Uluslararası turnuvalarda mücadele eden üst düzey oyuncuların çoğu tarafından tercih edilen bir markadır.

Aral Hakkında

Türkiye oyun pazarının lider firması Aral, 1980’li yılların başlarında, ithalat & ihracat alanında yapılan köklü ekonomik değişikliklerle birlikte ticari faaliyetlerini başlatmıştır. 1990’lı yıllara doğru, bilgisayar oyunları ve oyun konsolları ile faaliyet alanını genişletmeye devam etmiştir. Pazar payının ve çalışan sayısının artışına paralel olarak 1995 – 2009 yılları arasında hizmetlerine devam eden Aral, bu süre zarfında, oyun, oyun konsolları ve elektronik alanda piyasada lider konumda olan markaların tescilini ve distribütörlüklerini almıştır. Aral, Electronic Arts başta olmak üzere; Activision, THQ, Konami, Take 2, Codemasters, Sega, Capcom ve Namco Bandai’nin Türkiye’deki tek ismidir.

Aral, 2010 Ocak ayından bu yana Güneşli ’de kurduğu yeni yapılanmayla, ‘Kaliteli hizmet’ anlayışı için 120 kişilik satış – servis ekibi ile hizmet vermeye devam etmektedir. www.aral.com.tr , www.facebook.com/aralgame , www.twitter.com/aralgame

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Talha Turhal

Tarih ve tarih konulu oyunların aşığı. Bu devrin adamı değil. Teknolojiyi hem seviyor hem nefret ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir