Razer Heart of Swarm Şerefine StarCraft II Donanımlarını Piyasaya Sürdü

Razer StarCraft II donanım ürünleri oyunculara avantaj sağlamak üzere Heart of the Swarm genişleme paketi öncesinde geri geliyor.

Dünyanın yüksek performanslı oyun sistemleri, donanım ve yazılım lideri Razer, Blizzard Entertainment’ın ünlü Starcraft serisinin merakla beklenen yeni genişleme paketi StarCraft II: Heart of the Swarm öncesinde StarCraft II donanımlarını tekrar piyasaya süreceğini duyurdu. Bu gerçek zamanlı strateji (GZS) oyununa özel olarak tasarlanmış StarCraft II donanımları bir kez daha tüm görkemiyle raflardaki yerini alacak. Bu seride Razer Spectre StarCraft II Oyun Faresi, Razer Marauder StarCraft II Oyun Klavyesi ve Razer Banshee StarCraft II Oyun Kulaklığı bulunuyor.

“StarCraft II donanımlarını duyurduğumuzda aldığımız ilk tepkiler inanılmazdı, sıkı hayranlarımıza ve StarCraft camiasına şükranlarımızı göstermek için bu ürünleri bir kez daha piyasaya sürmeye karar verdik,” diyor Razer CEO’su, kurucu ortağı ve yaratım direktörü Min-Liang Tan. “Bu donanımlar Razer ürünlerinin kalitesini gözler önüne seriyor ve StarCraft oyuncularına savaş alanında büyük avantaj sağlıyor.”

Razer Spectre, Razer Marauder ve Razer Banshee’de bulunan özel APM (Dakika Başına Aksiyon) Işıklandırma Sistemi StarCraft II: Heart of the Swarm oynanışını daha da zenginleştirecek. AMP Işıklandırma Sistemi oyuncunun manevralarına ve hızına doğrudan tepki verip, oyunculara performans geri bildirimi sağlayarak oyun deneyimlerini geliştiren bir sistem. Tüm bu donanımlar ayrıca turnuva oyunları için taşınabilirlik göz önüne alınarak yapılmış olan tasarımlara sahipler ve üzerlerinde StarCraft evreninden tasarım öğeleri taşıyorlar.

Duyuru StarCraft II’nin başarılı 2012 turnuva sezonunun ardından yapıldı.

Haberin ikinci sayfasında ürünlerin özelliklerini ve resimlerini görebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir