Quantum Break’te Max Payne ve Alan Wake Bir Araya Geliyor!

Remedy Entertainment’in Xbox One’a özel sunmayı planladığı Quantum Break, Max Payne ile Alan Wake’in sunduğu tecrübeleri bir araya getiriyor!

GamesIndustry.biz sitesine E3 özel röportajı veren Remedy Entertainment CEO’su Matias Myllyrinne, Xbox One’a özel tasarladıkları Quantum Break için bugüne dek kazandıkları tüm tecrübeleri sonuna kadar kullandıklarını belirtti.

Max Payne ile sinematik çarpışmalar ve vuruşma mekanikleri üzerine birçok şey öğrendiklerini, Alan Wake ile de interaktif hikaye anlatımı üzerine epey şey öğrendiklerini ve Quantum Break’te tüm bu öğrendiklerini bir adım öteye taşımayı ümit ettiklerini belirten CEO, böylece en üstün Remedy tecrübesini sunmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Anlaşılan Quantum Break tadından yenmeyecek bir deneyim sunmayı vaat ediyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir