Quantic Dream’in The Dark Sorcerer Teknoloji Demosunu İzlediniz Mi?

E3 konferansları bitti ama ne yankıları ne de konferanslardan arda kalan videolar ve haberler bitmek bilmiyor. Şimdi sizlerle paylaşacağımız video ise diğerleriyle kıyaslandığında çok başka bir yerde kalacak!..

Haberlerimizi yakından takip edenler şubat ayında düzenlenen Playstation 4 lansmanında yayımlanan Quantic Dream teknoloji demosunu hatırlayacaklardır. Şu sıralar Beyond: Two Souls ile oyunculara bir kez daha interaktif sinema deneyimini sonuna kadar yaşatmaya hazırlanan Quantic Dream, Playstation 4 üzerinde çalıştırdığı yeni çizim teknikleriyle bir insanın yüzünü ağzımızı açık bırakacak bir kalitede canlandırmayı başarmışlardı. Bizleri hayrete düşüren ve doyumsuz dakikalar yaşatan işte o kısa video 12 dakikalık enfes bir parodiyle sonuçlandı.

E3 fuarına çok sağlam hazırlanan Quantic Dream hazırladığı The Dark Sorcerer adlı parodiyle çok yakın bir gelecekte animasyon ile canlı kayıtlar arasında hiçbir farkın kalmayacağını gösterdi bizlere. Oyunfest olarak bizler de böylesi muhteşem bir çalışmanın tüm oyun severler tarafından görülebilmesi için sizlerle paylaşalım istedik.

Ve karşınızda Quantic Dream’den bir yeni nesil komedisi: The Dark Sorcerer!

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir