Quantic Dream Playstation 4’e Özel Bir Proje Geliştiriyor!

Beyond: Two Souls ile Playstation 3’e çıkartma yapmaya hazırlanan Quantic Dream’in aynı zamanda Playstation 4’e özel bir oyun daha geliştirmekte olduğu ortaya çıktı.

Eurogamer’a bir röportaj veren Guillaume de Fondaumiere’in dile getirdiği yeni projenin içeriği henüz bilinmiyor, ancak “İnovasyon bizim DNA’mızda var.” diyen Fondaumiere “Biz hiçbir zaman kendimizi tekrar etmedik, hiçbir zaman kendimizi veya başkalarının projelerini kopyalamadık, her zaman farklı ve eşsiz deneyimler yaratmayı denedik.” diyor ve ekliyor:

“Bizler için yeni bir konsol demek, yeni bir şeyler denemek için sebep demek. Playstation 4 için her ne geliştirmeye çalışıyorsak, Playstation 3’te yaptıklarımıza benzemeyecek.”

Geçtiğimiz ocak ayında Quantic Dream’in “SingularityPS4.com” adlı bir web adresini satın aldığı ortaya çıkmıştı.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir