Popüler Oyun Serisi Battlefield Televizyon Dizisi Olmak Üzere

Battlefield beyaz cama çıkma hazırlığında.

Televizyonda son modern savaş dizimizi izleyeli ne kadar oldu? 2010, Generation War görünüyor listede, ikinci dünya savaşına Almanya tarafından bakan bir diziydi. Kardeşler Takımı’nı bilmeyen yok sanırım. Sonrasında büyük bir boşluk var bu konuda. Bu boşluğu doldurmak ve oyunseverlerin yüzünde güller açmasına sebebiyet vermek için Paramount Television ve Anonymous Content Battlefield’i televizyon dizisi yapmak için kolları sıvadı.

İki şirket şu anda EA’in efsane oyunu Battlefield için ortaklaşa çalışma başlatmış durumdalar. Oyunun hakları için DICE ve EA ile opsiyon anlaşmasına varılmış, hatta yapımcı olarak Michael Sugar ve Ashley Zalta başı çekecekler.

Paramount TV’nin başkanı Amy Powell’ın sözlerine kulak verecek olursak:”Paramount TV aktif olarak seyircinin ilgisini çekecek içeriklerle ilgileniyor. Battlefield’in bu konuda inanılmaz hareketli bir hikaye anlatımı var. Bizim bu eşsiz ve heyecan verici ismi televizyona getirmemize imkan kılan sadık bir hayran kitlesini de unutmayalım. EA ve Anonymous Content’le çalışmak için sabırsızlanıyor ve Michael Sugar’a bu güzel projeyi bize getirme konusundaki kararlığına şükranlarımız sunuyoruz.”

Hangi cepheyi konu alacak bilmiyoruz ama kaliteli ve tarafsız (taraf olmamak mümkün mü acaba) olduğu sürece hangi cephe olursa olsun bize izlemek düşer. Daha fazla bilgi için takipte kalınız efem.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Alper Kurt

30'u hafiften geçmiş, üslup her şey susuzluk hiçbir şey yazın felsefesini benimsemiş, bir ecnebi dili öğretmeye çalışan, oyun ve bisiklet sevdalısı yazar.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir