Playstore’dan Yeni Oyunlar Ve İndirimler Müjdesi

Playstore’un ürün yelpazesi genişlerken indirim haberleri gelmeye devam ediyor.

Oyunseverler bu muhteşem oyuna %30 indirim ve 12 aya varan taksit seçenekleriyle sahip olabiliyorlar. 10 Nisan tarihine kadar “Guild Wars 2”nin standart paketi 120 TL yerine aylık 7 TL’den başlayan taksitlerle 84 TL’ye, deluxe paketi ise 160 TL yerine 112 TL’ye Playstore üzerinden alınabiliyor. Deluxe pakette, özel içerikler ve farklı özellikler sunuluyor.

“Guild Wars 2”de hikâyesini sizin kontrol ettiğiniz, yaptıklarınızla etrafınızdaki dünyaya şekil verdiğiniz, devamlı değişen fantastik Tyria dünyası sizi bekliyor. “Guild Wars 2”, ilk oyunda geliştirilen devrimsel oynanış ve zengin bilgi kaynağı üzerine kuruluyor. Bu kez oyuncular, günümüzden 250 yıl sonrasına gidiyor ve radikal bir değişime uğramış Tyria dünyasıyla karşılaşıyorlar. Oyunseverler detaylı bilgi için şu adresi ziyaret edebilirler;

http://www.playstore.com/#!/kampanya/guild-wars-2-kampanyasi

Bigpoint ile yapılan anlaşma kapsamında; “Seafight”, “DarkOrbit”, “Drakensang Online”, “Farmerama” ve “Pirate Storm” oyunlarının 5 TL’den 210 TL’ye kadar değişen e-pinleri Playstore’da yerini aldı. TTNET’li oyunseverler bu e-pinleri, 12 ay taksit imkânı ile satın alabilecek ve sevdikleri oyunlarda rakiplerine karşı avantaj sağlayabilecekler. Oyunseverler detaylı bilgi için şu adresi ziyaret edebilirler:

http://www.playstore.com/#!/kategori/mmo/

Playstore çok yakında farklı “Free to Play” içeriklerini de oyunseverlerle buluşturmaya devam edecek.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir