PlayStore 2K Oyunlarında İndirim Yaptığını Duyurdu

2K oyunlarında indirim kampanyası başladı. PlayStore’un sunduğu ödeme seçenekleri ve indirim desteğiyle artık istediğiniz oyuna ulaşmak o kadar zor değil.

Playstore’dan popüler aksiyon oyunlarında % 75’e varan indirim ve 1 TL’den başlayan taksit olanağı…

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, en popüler oyunları, uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle sunmaya devam ediyor. Oyunseverler, 2K Games’in popüler oyunları Mafia II, Bioshock 2 ve Duke Nukem Forever’ı 28 Ağustos tarihine kadar yüzde 75’e varan indirim ile alabilecekler. Oyunseverler bu oyunları TTNET faturaları üzerinden satın alarak, ekstra yüzde 25 indirim ile aylık 1 TL’den başlayan ödeme seçeneklerinden faydalanabilecekler.

TTNET’in dijital oyun platformu Playstore, 2K Games firmasının popüler oyunları Mafia II, Bioshock 2 ve Duke Nukem Forever oyunlarında 28 Ağustos tarihine kadar geçerli % 75’e varan indirimler sunuyor. Ayrıca TTNET müşterisi olan oyunseverler, faturaları üzerinden ödeme yapmaları durumunda bu oyunlara ekstra yüzde 25 indirim ve aylık 1 TL’den başlayan taksitlerle ulaşabilecekler.
Oyunseverler 2K Games’in popüler oyunlarından Mafia II’de Vito Scaletta’nın hayatını ve sıradan bir gangsterden en büyük suç ailelerinden birinin parçası haline gelişini anlatan hikayeyi tecrübe edecekler.

Dünya çapında 50’den fazla ödül kazanan ve 3 milyondan fazla satış rakamına ulaşan Bioshock’un devam oyunu olan Bioshock 2’de eşsiz Rapture şehrinde geçen gizemli bir macera, kullanıcıları bekliyor.

Duke Nukem Forever’de ise oyunseverler, oyun dünyasının en popüler karakterlerinden Duke Nukem’in son macerasında hareketli ve eğlenceli saatler yaşayacaklar.

TTNET müşterileri Playstore ürünlerinin ödemelerini faturalarına yansıtarak, tüm oyunları 12 aya varan taksit seçenekleriyle satın alabiliyorlar. Bunun yanında ağustos ayı boyunca TTNET faturası ile ödemelerde tüm oyunlarda geçerli olan yüzde 25 indirim fırsatından da yararlanabiliyorlar.

Detaylı bilgi için: http://www.playstore.com/#!/kampanya/2kgames_kampanyasi

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Talha Turhal

Tarih ve tarih konulu oyunların aşığı. Bu devrin adamı değil. Teknolojiyi hem seviyor hem nefret ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir