PlayStation 4 Neo İçin Geri Sayım Başladı

Sony yarın yapılacak olan faaliyette neler duyurabilir?

Sony PlayStation fanlarının yanı sıra sektörün de gözleri yarın yapılacak olan Sony PlayStaiton New York faaliyetinde. Hatırlarsanız günler önce bu faaliyette lanse edilecek olan PlayStation 4 Slim açığa çıkmıştı. Yani tanıtılacak donanımlardan biri belli olmuştu. Diğer donanımın ise hem E3 2016’yu hem de Gamescom’u es geçen PlayStation 4 Neo olduğuna kesin gözüyle bakıyoruz.

1- PlayStation Neo neydi? 4K çözünürlükte dar boğaza girmeden çalışan, daha hızlı işlemciye sahip ve PSVR destekli daha güçlü bir PlayStation 4!

Peki ya başka?

2- PlayStation 4 Slim sergilenecektir, tanıtılacaktır. Donanımsal olarak yapısını bilmiyoruz. Belki bir PlayStation Neo olmayacaktır ancak teknik aksan ve özellikleriyle, küçük yapısına rağmen bir canavarla karşılaşabiliriz.

3- Küçük yeniliklerle yeni bir Dualshock 4 bu faaliyette boy gösterecek. Yeni dualshock kolunun geçirdiği değişimden kısaca bahsetmiştik.

4- Ve donanımlara nazaran duyurulan oyunlar hakkında yeni videolar veya duyurulmamış oyunların açığa çıkacağı anlara da tanıklık edebiliriz. Hele yeni God of War özel PlayStation 4’ün yeni özel oyunlarına dair kesin görülmemiş videolar beklentisi içerisindeyiz.

Özetle Sony PlayStation, yarın “alemin kralı benim” diyecek. Onlar diyecek biz ise 8. nesil savaşlarında kim kral kim değil ilerleyen zamanlarda birlikte karar vereceğiz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir