Playstation 3’e Youtube Uygulaması Geliyor

Playstation 3’te oyun oynarken, youtube’da da gezinmek artık hiç zor olmayacak. Playstation 3 için yeni çıkan uygulama ile, televizyonunuzdan Youtube videoları izleyebileceksiniz.

Playstation 3’ten Youtube’a girmek zor bir iş değildi tabii ki. Fakat yeni çıkan uygulama ile bu artık çok daha kolay bir hale getirilebilecek. Bugün Kuzey Amerika’da indirilebilir hale getirilen bu yeni uygulama, bakalım Avrupa’ya ne zaman gelecek. Ücretsiz olarak Play Store’dan sunulan uygulamanın getirdiği yenilikler ise, Playstation 3 kullanıcılarını sevindirecek cinsten.

Öncelikle kullanım oldukça kolaylaştırılacak ve yeni uygulama büyük ekranlar göz önünde bulundurularak yapılacak. Aynı zamanda artık Pc’deki gibi Youtube önerilerine ulaşabileceksiniz. Bir videonun ismini yazarken otomatik tamamlama gibi… Aynı zamanda bu uygulama telefonunuzu kumanda olarak kullanabilmenize olanak sağlayacak. Akıllı telefonunuzu Playstation’ınızla senkronize ettikten sonra, telefondan açacağınız bir videyou TV ekranında görebileceksiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Onur Aycan

Sene 95 o zamanlar IBM yatay kasalar vardı. Hey gidi heyyy... 486 DX2 66 Mhz desem kaç kişinin gözünden yaş gelir acaba?

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir