Phil Spencer 1 Milyonuncu Xbox One Elite Kontrolcüsünü Paylaştı

Xbox One Elite kontrolcüsünden 1 milyon adet üretildiği sizi şaşırtmasın. Bu gerçek.

Xbox One için geliştirilen ve S-sınıf bir kontrolcü olarak Microsoft’un Xbox One konsol kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği Xbox One Elite kontrolcüsü, oyuncular için özel ve iyi bir deneyim sunuyor. 149$ satış fiyatıyla, kapasitesine göre ideal olduğu düşünülen kontrolcü ilk bakışta, orijinal Xbox One kontrolcüsünden, ekstra tuş takımlarına rağmen, daha ergonomik. Ayrıca kontrolcünün işleyişinin, üzerindeki analogların ve tuşların özelleştirilebilir olması da, farkını ortaya koyan özelliklerin başında yer alıyor.

Haberin içeriği Xbox One kontrolcüsünü tüm detaylarını tanıtmakla ilgili değil. Aslında daha ilginç olan bir başka haber var. Xbox’ın patronu Phil Spencer, Xbox One Elit için üretilen 1 milyonuncu kontrolcüyü paylaştı. Xbox One satışları 20-30 milyon olarak kaydedildiği ele alınırsa, bu özel kontrolcünün de konsol sahiplerinin birçoğu tarafından tercih edildiği düşünülebilir.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Deniz Kocatürk

Amiga 500 ve Atari'yle oyunlara ilgisi artan Deniz, eve bilgisayarın gelmesiyle birlikte hem oyunlara, hem de bilgisayarın kendisine daha çok vakit ayırmaya başladı. Aradan yıllar geçti ve bu ilgi sayesinde kendisini yazı yazmaya verdi ve basın kanadına geçti. Amatör olarak başladığı bu işe profesyonelleşerek devam ediyor.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir