PES 2017’nin Görselleri Ve Detayları Paylaşıldı

Dünyanın en çok tercih edilen futbol serilerinden Pro Evolution Soccer’ın yeni oyunu duyuruldu. Yeni oyun yeni özellikler ile daha bir efsane gözüküyor!

Konami bu yılın PES 2016 eSport finallerini bitirdikten sonra serinin yeni oyunu PES 2017’yi ilk defa gösterime sunacak. Milan’da gerçekleşecek olan turnuvaya katılan bütün oyuncular PES 2017’nin ilk sürümünü denemeye hak kazanacak.

Oynanıştaki Temel Değişiklikler

Gerçekçi Dokunuşlar – Oyuncunun topu nasıl kontrol ettiğini, hareketlerin akıcılığını, topun tahmin edilemez hareketlerini daha bir ayrıntılı göreceğiz.

Kusursuz Paslar – Gerçekçi Dokunuşlar ile yenilenmiş top fizikleri birleştirildiğinde paslaşmak PES 2017’de bir sanata dönüşecek.

Otantik Görünüm – Işıklandırmalarından oyuncu modellerine, taraftarlardan saha ve stadyumlara tutun PES 2017’de bütün görsel ögeler yeniden elden geçirilerek daha gerçekçi görünümlere sahip olacak.

Doğal Oyuncu Hareketleri – Oyunculara ve kalecilere yüzlere yeni animasyonlar ekleniyor.

Kalecilik – Kaleciler PES tarihinde elde ettikleri en zirve kaliteye yeni hareket ve animasyonlar ile erişecek.

Toplu Takım Kontrolü – Kullanıcılar takımın atak ve defans mekanizmalarını daha basit kontroller ile anında değiştirebilecek.

Gelişmiş Talimatlar – Tiki-taka gibi bütün takımı ilgilendiren stratejiler Gelişmiş Talimatlar ile uygulanabilecek, ve kazanma yolunda bir adım daha öne çıkabileceğiz.

Korner Kontrolü – Topu atacağımız bölgeyi, ya da oyuncuyu seçerek daha ayrıntılı korner vuruşları yapabileceğiz.

Uyum Sağlayabilen Yapay Zeka – Yapay zeka oyunu nasıl oynadığımızı öğrenecek ve bu özellik futbol oyunları tarihinde bir ilk olacak!

PES 2017, Sonbahar 2016’da PC, Xbox 360, Xbox One, PS3 ve PS4 için çıkış yapacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Zafer Coruh

Herkes gibi küçücükken oyun oynamaya başlamış tamamen pozitif bir yazar, bassist, yazılımcı.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir