PES 2015’te Tamamen Değişiyor

PES tamamen değişiyor, 2014 serinin gidişatıyla ilgili bir geçiş yılı.

Konami Avrupa başkanı Shinji Hirano, PES 2015 hakkında bilgi veremeyeceğini ama serinin iyi bir dönüş yapacağını söyledi.

İngiltere stüdyosunun görevinin bir sonraki proje üzerinde çalışırken avrupa halkının ihtiyaçlarının belirlenmesi olduğunu dile getiren Shinji Hirano, serinin popülerliğinin arttığını ve artık sadece Japon halkı tarafından geliştirilemeyeceğinide ekledi.

PES Productions’ın bir koluda 2012 yılında İngiltere’ye açılmıştı. Bunun PES’in yeni nesil konsolların gelişimine ağırlık vereceği olarak görüyoruz.

Shinji Hirano, 2014’ün serinin gidişatı ile ilgili bir geçiş yılı olduğunu yeni versiyonda tamamen değişeceğini söyledi ve serinin devamından büyük beklentileri olduğunu dile getirdi.

Yayıncının son yıllarda yaptığı büyük hataları anladığını düşünüyoruz. Bu yılki projeleri için daha büyük umutları var gibi görünüyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
peskolik(di) Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
peskolik(di)
Ziyaretçi
peskolik(di)

tamam da ne tür bi değişiklik olacak? baktılar pes2014 fail oldu, tabiki böyle bir açıklama yaparlar. bize kanıtlarla birlikte konuşsunlar. yoksa böyle laflara karnımız tok konami.