PES 13 için iki ayrı demo çıkacak

Konami’nin geliştirip piyasaya sürdüğü Pro Evolution Soccer serisinin en yeni halkası PES 13 iki farklı demo ile karşımıza çıkacak.

Electronic Arts’ın hazırladığı FIFA serisi karşısında son yıllarda geride kalan Konami’nin futbol temsilcisi Pro Evolution Soccer’ın en yeni sürümü olan PES 13’ün iki ayrı demosu olacağı duyuruldu.

Temmuz ayında yayımlanacak ilk demo ile oyuncuların nabzını yoklamayı düşünen Konami, bizlerden alacağı geri bildirimler neticesinde yılın ilerleyen aylarında son sürüm bir demo ile PES 13’ü nihai haline kavuşturmayı planlıyor.

Aldığı bu kararla bu sene işi sıkı tuttuğunu bir kez daha gösteren Konami, FIFA serisi karşısında bir kez daha üstün olabilmek için her yolu deneyecek gibi görünüyor…

Bu açıklamaya ek olarak Temmuz ayı içerisinde yayımlanacak ilk demo ile birlikte yeni training modunun da tanıtılacağı onaylandı.

Bakalım bu yılın futbol simülasyonu dalındaki şampiyonu kim olacak…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir