Panta Rhei’den Alev Alev Bir Video!

Capcom’un Playstation 4 için özel tasarladığı grafik motoru Panta Rhei için alev alev bir video yayımlandı.

Dün itibariyle “Capcom Online Games” markası altında çevrim içi özellikleri bulunan bir oyun olacağını öğrendiğimiz Playstation 4 projesi Deep Down’da kullanılacak olan grafik motoru Panta Rhei’nin marifetlerini tanıtmak isteyen Capcom, bu sıcak yaz günlerinde oyuncuların içlerini daha da ısıtacak bir video yayımladı.

Panta Rhei ile alev animasyonlarında nasıl bir aşamaya varıldığını göstermek için paylaşılan video Deep Down’da karşımıza çıkacak ejderhaların da ne denli can yakıcı olabileceklerini düşündürtüyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir