Oyun Fest Ailesine Katılmak İsteyenlere Müjde!

Ailemize katılacakların alabileceği görevler aşağıda açıklamalarıyla yazılmıştır:

SİTE KATEGORİSİ

  • Haber Editörü: Oyun dünyasındaki gelişmeleri okurlarımıza aktaracak. Günde en az 1 olmak şartıyla bilgilendirici haber ile sitemize katkı sağlayacak. Bu görevi seçenler ayrıca oyun incelemeleri de yapabilecek. Yani sadece ‘haber’ girmek gibi bir durum söz konusu değil.
  • Machinima Editörü: Machinima’lar bulup kısa bir tanıtım metniyle harika eserleri okurlarımıza servis edecek. Machinima’ları YouTube ve benzeri sitelerde bulabilirsiniz. Bazıları merak edebilir Machinima Nedir?
  • Oyun Modları Sorumlusu: Birçok oyunu modlayarak daha oynanabilir bir hale getirip mi oynuyorsunuz? O halde bilginizi okurlarımızla da paylaşın! Örnek mod haber ve tanıtımlarına buradan ulaşabilirsiniz.
  • Sorun Savar: İllegal sorunlar dışında, okuyucularımız için oyunlardaki çözülmüş sorunları sitemizde bir çatı altında topluyoruz. Bu görevi üstlenen arkadaşımız forumları gezip çözüme kavuşmuş oyun hatalarını tespit edip, sitemiz vesilesiyle çözümlerin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayacak.
  • Oyun Hileleri: Çıkmış oyunların hile ve trainer’larını deneyip okurlarımızla paylaşacak.
  • Tam çözüm veya Rehber: Adı üzerinde oyunlara mercep tutup okurlarımıza yardımcı olacak. Bu görevi alacak olan kişi ya da kişilerin daha önceden yazmış oldukları rehber ya da tam çözümlerin var olması gerekiyor.

FORUM KATEGORİSİ

Forum yöneticilerinin amacı yanlış konuları doğru yerlere taşımak, çıkacak olan veya çıkmış olan tartışlamaları sonlandırmak, üyelere örnek olacak şekilde görev alınan bölümde paylaşım yapmak. Ailemizin en önemli görevlerinin forumdakiler olduğunun altını çizmekte fayda var. Zira çekirdek kitlemiz forumda buluşuyor olacak…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Onur Aycan

Sene 95 o zamanlar IBM yatay kasalar vardı. Hey gidi heyyy... 486 DX2 66 Mhz desem kaç kişinin gözünden yaş gelir acaba?

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ÖmerEmrehan141 Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Emrehan141
Ziyaretçi
Emrehan141

İnşallah 1 yıl sonra bana yer kalır :D

Ömer
Ziyaretçi
Ömer

Tc Felan İstemeyeydiniz iyiydi :) Baya Bi İleri Derecede Forum Yöneticiliği Yaptım Ama Kısmet Değilmiş Demekki =)