Overwatch’tan Olimpiyatlar İçin Yeni Oyun Modu

Blizzard Entertaintment’ın yeni göz bebeği Overwatch dönemsel etkinliklerine Olimpiyatlar ile merhaba diyor! Oyuna yüzlerce yeni eşya ve yeni bir oyun modu ekleniyor.

Rio’da başlayacak olan Olimpiyat Oyunları, Overwatch üzerinde etki bırakmış olmalı ki, Blizzard yeni yapımlarına Olimpiyat temalı yüzlerce içerik ve futbol temalı yeni bir oyun modu hazırladı. 2 Ağustos tarihinde başlayıp 22 Ağustosa kadar sürece kolan etkinlik Overwatch Yaz Oyunları ismi ile bizleri karşılıyor. Aynı zamanda etkinlik boyunca açılacak her Loot Crate’ten en az bir adet Olimpiyat temalı eşya çıkacağı belirtildi. Eklenen yüzlerce kozmetik eşyanın yanı sıra oyuna eklenen yeni bir oyun modu da mevcut.

LucioBall adı verilen oyun modunda üçerli takımlardan oluşan oyuncular birbirleri ile futbol maçı yapabilecekler. Diğer oyun modlarından alışık olunan ayarlar maalesef bu oyun modunda biraz faklı olacaklar. Lucio’nun birinci saldırı özelliğini futbol topu ile pas vermesini veya şu çekmesini sağlamak için yumruk atmak ile değiştirilmiş. Aynı zamanda artık hız bonusu sadece kendisini etkiliyor bu oyun modunda.

Blizzard, yeni dönemsel etkinliği hakkında bir de fragman yayınladı.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir