Outcast Yeniden Bizlerle Buluşuyor!

Geçmişin güzel oyunlarından biri daha yeniden hayat buluyor! 99 yapımı Outcast bir kez daha geliyor!

PC platformunda sunulan bir macera oyunu olan 1999 yapımı Outcast’i hatırladınız mı bilmiyorum ama, dünyayı tehdit eden bir kara deliğe çare bulmak adına Dünya’ya benzerliğiyle dikkat çeken başka bir gezegende atıldığımız macerayı konu alan bu güzide aksiyon macera oyunu günümüze uyarlanıyor.

Zamanında Outcast’i geliştiren Appeal firmasını kuran Yann Robert, Franck Sauer ve Yves Grolet adlı geliştiriciler eski günlerin özlemiyle yanmış olacaklar ki, Atari’nin elinde bulunan Outcast’in haklarını devraldıklarını açıkladılar. Yapımı yeniden canlandırmayı düşünen yapımcılar, şimdilik projelerinin hangi platformlarda sunulmasının planlandığınıysa sır gibi saklıyorlar.

Merakla bekliyoruz…

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir