OF! Özel: Fiyatına İki Kez Bakmanız Gereken 10 Oyun

Bayram ile oluşan boşlukta oyunlara sarılan oyunculara uyarı niteliğinde bir liste hazırladık. Bu oyunların fiyatlarına iki kez bakın, akabinde satın alın.

Oyunseverler olarak daima yeni bir oyun alırken fiyatına dikkat ederiz. İndirim zamanlarını dört gözle bekler bu zamanlar için paramızı ona göre ayarlarız. Bu listede 2016 yılı içerisinde şu an itibari ile içinde bulunduğumuz zaman diliminde ülkemiz içerisinde satış rakamları tavanda olan en pahalı oyunları sıraladık. İçerikte yazan rakamlar çoğunlukla belirtildiği üzere oyunun satışta bulunulduğu kendi resmi platformu veya Steam Origin gibi yerlerde yazan rakamlar, ve indirimde olmadığı varsayılarak yazılan rakamlar. Bu sebep ile içeriğimizde daha ziyade eğlence ön plana çıkarıldığı için fiyatları bu şekilde değerlendirmek daha doğru olur. Eğer sizde bir çoğumuz gibi tutumlu oyunculardansanız indirim zamanlarını kollamaya çalışın diyelim. İşte günümüzde, Türkiye’deki en pahalı oyunlar.


10) Dark Souls 3


darksouls3

Benzerlerinde epeyce farklı ve müthiş zorluğu sebebiyle bir tık ayrılan Dark Souls serisinin son oyunu Dark Souls 3 bu sene Nisan ayında severleriyle buluşmuştu. Oyunun şu anda resmi fiyatı Steam üzerinde 179TL.


9) Fallout 4


fallout-4

Yine farklı ve büyük bir oyunsever kitlesine hitap eden büyük bir seri, Fallout. Son oyunu uzun bir süre özlemle beklendikten sonra çıkışı ile uzun bir süre gündemde kalmıştı. Oyunun şu anda Steam üzerindeki fiyatı 179TL.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir