OF! Özel: E3 2016’nın En Çok Beğenilen 10 Oyunu

Aradan yıllar yıllar geçti, bizim oyun sevdamız tükenmedi ve bir E3’ü daha merakla ve özlemle geride bıraktık. Peki geride bırakmış oluğumuz E3 2016’nın En Çok Beğenilen 10 Oyunu sizce hangileri? Gelin bir göz atalım…

Milyonlarca oyuncu, E3’de bir araya geldi. Her yaştan ve her alandan takipçileriyle birlikte E3, 2016’da da döktürdü. Hepimiz farklı türde farklı oyunlardan yeni haberler almak için bu sene de E3’ü takip ettik. Peki en çok merak edilen ve en çok beğenilen 10 oyun sizce bu E3’de hangileri oldu? Sizler için detayları içinde barındıran sitemizden haber linkleriyle birlikte E3 2016’nın En Çok Beğenilen 10 Oyunu’nu sıraladık, iyi eğlenceler!

10) FIFA 17

E3-2016-Fifa-17'in-Oynanış-ve-Senaryo-Videosu-Yayınlandı.

Electronic Arts’ın yalnızca oyun dünyasına değil futbol ve hatta spor dünyasına kattığı müthiş futbol oyunları serisi FIFA bu sene de önceden olduğu gibi kendini E3’de gösterdi. ‘Futbol Değişiyor’ sloganıyla yıllardan beridir süregelen Lionel Messi sponsorluğunu sonlandıran EA, bu sene FIFA 17 ile futbol değişiyor sloganının hakkını vermek üzere sponsorlarını ve kapak yıldızlarını da değiştirdi. İçerik olarak da yeni ve detaylı bir senaryo modu ile birlikte gelmesi beklenen FIFA 17’nin detaylarına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

9) Resident Evil 7

resident evil 7

1996 yılında PS1 ve ardından PC için First Person Shooter türünde çıkışını yapmış olan korku oyunlarının başlarında gelen Capcom’un gözdesi Resident Evil’in yeni oyunu Resident Evil 7’de E3’ü sarsarak bu listeye 9’uncu sıradan giriş yapmayı başardı. Oyun hakkındaki detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Farukkaptan Türk Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
kaptan Türk
Ziyaretçi
kaptan Türk

days gone da olmalıydı bence

Faruk
Ziyaretçi
Faruk

bannerlordda olmalıydı