OF! Özel: DLC’leriyle Ocağımıza Ateş Düşüren Oyunlar


6-) Borderlands 2


borderlands2

Hatırlayacaksınız ilk olarak 2009 yılında 2k Games tarafından geliştirilip oyunseverlerle buluşmuş olan Borderlands, multiplayer ve co-op türlerindeki oynanışıyla büyük beğeni toplamıştı. 2. oyunu ise çıkışını 2012 yılında yaptı ve o da epeyce bir ses getirdi.

En son PS4 ve Xbox One platformlarına geçtiğimiz sene çıkışını yapmış olan Borderlands 2’nin şu anda Steam üzerinde 46 adet DLC‘si bulunurken bunların değeri 330 lira civarında gözüküyor.


5-) Crusader Kings 2


crusader kings2

Paradox’tan bahsederken, Europa Universalis 4’ü listeye eklerken Crusader Kings 2’yi geçmek büyük bir ayıp olurdu heralde. 2012’nin Şubat ayında çıkışını yapmış olan Crusader Kings 2 ilk çıktığı anda bizleri 1066’lı yıllardan başlamak üzere o çağın feodel düzeni içerisindeki dünyasına yolculuğa çıkarıyordu.

Ana düşüncesi haçlılar ve dini savaşlar üzerine kurulmuş olan Crusader Kings 2’ye gelen DLC’lerin haddi hesabı bulunmamakta. Gelen DLC’lerin arasından ‘Old Gods’ ile oyunun başlangıç tarihi de 800’lere çekilirken toplam 61 adet DLC piyasaya sürüldü. Şu an herhangi bir indirimden veya koleksiyon paketinden faydalanmadan teker teker tüm DLC’leriyle oyunu satın almaya kalktığınız taktirde ödemeniz gereken para 530 lira civarında, evet BEŞ-YÜZ-OTUZ.

SAYFA GEÇİŞİ
Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LİSBETHsuat Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
suat
Ziyaretçi
suat

güzel olmuş la

LİSBETH
Ziyaretçi
LİSBETH

Bence oyun sektöründeki yapım şirketleri CD PROJEKT RED’ i örnek almalı.Oyun çıktıktan sonra gerekli olan dlc leri ücretsiz veriyolar.Genişleme paketleri ve ekstra senaryoları içeren dlcleri ise gayet makul fiyattan veriyiolar.Zaten paranıza değiyo ek senaryo paketleri şu an cıkan bi cok uğraşılmamıs oyundan daha şağlam ve dolu…