OF! Özel: DLC’leriyle Ocağımıza Ateş Düşüren Oyunlar

Uzun yıllardır bir çok oyunun çıkışını dört gözle bekledik, oyunu satın almak için köşeden para biriktirdik. Fakat oyunu satın aldıktan sonra başımıza geleceklerin farkında mıydık? Sizler için OF! Özel: DLC’leriyle Ocağımıza Ateş Düşüren Oyunlar.

OF! Özel: Enler listemizde bu sefer sizlerle farklı bir sıralamayla buluşuyoruz. Oyun fiyatlarının ceplerimizi boşaltmasının yanı sıra, çok da ucuzmuş gibi bir de tonla DLC çıkarıp ocağımıza ateş düşüren oyunları bu listemizde bulabileceksiniz. OF! Özel: DLC’leriyle Ocağımıza Ateş Düşüren Oyunlar…


10-) Sid Meier’s Civilization V


civ5

DLC’leriyle Ocağımıza Ateş Düşüren Oyunlar listesinin yanı sıra, diğer bir çok listemizde de farklı yanlarıyla bulunmuş olan Sid Meier’s’in efsanevi strateji oyunu Sid Meier’s Civilization V diğerlerinin aksine bu sefer biraz olumsuz olarak bu listede bulunuyor. E tabi çok fazla DLC’si bulunan ve ceplerimizi boşaltan oyunların bulunduğu bu listedeki her oyun eleştiriyi bir miktar hak ediyor.

Sid Meier’s Civilization V Steam üzerinde 15 adet DLC‘ye sahip. Bunlardan ikisi büyük genişleme paketleri olarak dikkat çekiyor ve diğerleri daha ufak haritalardan senaryolara devam ediyor. Herhangi bir indirimden yararlanmadan tüm DLC’leriyle oyunu almaya kalkarsanız cebinizden en az 220 TL civarında bir para uçup gidecek gibi gözüküyor.


9-) Saints Row IV & Saints Row: The Third


SaintsRowTheThird_Hero1

2006 yılında Xbox 360 için ilk oyununu çıkarmış ve oyunseverlerle buluşmuş olan Saints Row serisi özellikle multiplayer içeriğiyle arkadaşlarla birlikte keyifli vakitler geçirmek üzerine kurgulanmış içeriğiyle beğeni kazanmıştı. Serinin son iki oyunu Saints Row: The Third(2011) ve Saints Row IV(2013) şu anda halen aktif oyunculara sahip serinin en popüler oyunları.

Şu anlık Saints Row: The Third’ün 20 adet Saints Row IV’un ise 26 adet DLC’si bulunmakta, tabi bu rakam özellikle son oyun için vakit geçtikçe artabilir.

SAYFA GEÇİŞİ
Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LİSBETHsuat Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
suat
Ziyaretçi
suat

güzel olmuş la

LİSBETH
Ziyaretçi
LİSBETH

Bence oyun sektöründeki yapım şirketleri CD PROJEKT RED’ i örnek almalı.Oyun çıktıktan sonra gerekli olan dlc leri ücretsiz veriyolar.Genişleme paketleri ve ekstra senaryoları içeren dlcleri ise gayet makul fiyattan veriyiolar.Zaten paranıza değiyo ek senaryo paketleri şu an cıkan bi cok uğraşılmamıs oyundan daha şağlam ve dolu…