Obsidian Entertainment Yeni Bir Star Wars Oyunu Peşinde!

Chris Avellone ve Obsidian Entertainment yeni bir Star Wars oyunu yapmak istiyor!

Şu sıralar Kickstarter’da başlattıkları Project Eternity üzerinde çalışmakta olan ve KOTOR II ve Fallout: New Vegas gibi yapımlarıyla RPG alanında ne denli başarılı olduklarını ispatlayan Obsidian Entertainment’ten sürpriz bir çıkış geldi bugün.

Rock, Paper, Shotgun‘a konuşan Obsidian Entertainment’in patronu Feargus Urquhart yeni bir Star Wars oyunu hazırlamak istediklerini, ancak LucasArts’ın Disney tarafından satın alınmasının üzerinden henüz çok kısa bir zaman geçtiğini, henüz ortalık toz, duman iken harekete geçmek istemediklerini söyledi.

Chris Avellone’nin getirdiği harika bir hikayeye sahip olduklarını dile getiren Urquast, Star Wars III ile Star Wars IV arasındaki bir dönemde geçecek olan oyunda filmlere de göndermeler yapılacağını, ancak direkt olarak filmlerden herhangi bir şeyle karşılaşmayacağımızı belirtti.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir