NVIDIA’nın Yeni Kalesi Görmüş Müydünüz?

NVIDIA’nın yeni çalışma alanı için çalışmalar devam ediyor.

NVIDIA 20 yıl önce tam bu ayda kurulmuştu. Bilgisayar grafikleri konusunda devrim yapan şirket, kısa süre içerisinde piyasadaki en iyi teknoloji şirketlerinden birisi haline geldi. Nvidia’nın bu 20 yıl içerisinde dünyaya sağladığı katkı saymakla bilmez, ancak hepimiz bu şirketi oyun dünyasına sağladıkları grafiklerle tanırız. Aynı zamanda film sektörüne, elektronik sektörüne ve aklınıza gelebilecek hertürlü teknolojik sektörde Nvidia’nın katkısı büyüktür.

Teknoloji dünyasında devrim yaratan Nvidia’nın Taipei, Helsink, Şangay, Paris, Beijing, Boston, Hong Kong, Bangalore, Tokyo, Moskova, Cambridge ve Sofya gibi bir çok kapital şehirde stüdyoları bulunmakta. Ancak son zamanlarda şirket yeni bir kampüs inşa etme girişimde bulundu ve yeni binalarını bitirdiler. Nvidia’dan gelen açıklamaya göre:

“Yeni binamız insanlarımızın heycanını ve hayal dünyasını kapsayacak. Aynen işlerimizde olduğu gibi, bilim ve sanat karışımı bir ortama sahip olucak.”
“Yeni binamız, vizyonumuz için, sembolümüz ve fiziksel tezahürümüz olucak.”

Nvidia yeni binaları için dünyadaki en yetenekli mimarlara sahip olan bir firmayla anlaşıp binalarını tamamladılar.

Binanın şekli sanki bilgisayar grafik parçası gibi, üçgen şeklinde. Bina zekice yapılmış ve ilham verici bir havaya sahip. Ancak iş sadece görünüşte değil, binanın içerisi de gayet güzel bir biçimde dizayn edilmiş ve çalışanlar için çok güzel bir ortam sağlanmış durumda.

Bu yazıyı paylaş :

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir