Nordic Games’in Gamescom 2016 Ordusu Hazır

Nordic Games, Gamescom 2016’de hangi oyunlarla bulunacağını açıkladı.


Gamescom 2016 için geri sayım başlamışken çeşitli oyun firmaları, Almanya Cologne’da hangi oyunlarla oyuncuların karşısına çıkacağını bildirmeye başladı. Bu listeye Nordic Games de katıldı. Bu yıl 8. Gamescom düzenleniyor, Türkiye de konuk ülke. Yani Türkiye’den tanıdığımız kurum ve kuruluşlar, birleştirilmiş bir stantta hem ülkenin pazarını hem de geliştirilen oyunları tanıtacaklar. Kendilerine buradan başarı dileklerimizi de iletmiş olalım.

The Guild 3: Orta Çağ’da geçen The Guild 3, ticaret ve yaşam simülatörü. Kendini tekrar tekrar oynatacak içerikle gelen The Guild 3’te önceki iki seri üyesine nazaran çoklu oyuncu modu da bulunuyor. Zengin senaryo içeriği ve gelişmiş yapay zeka da cabası. Geliştirici GolemLabs.

SpellForce 3: Rol yapma ve gerçek zamanlı strateji öğelerinin güzelce harmanlandığı SepllForce serisi, üçüncü oyunu ile Gamescom da olacak. Yeni maMultiplayer içeriğin yanı sıra co-op barındıran oyunda yeni maceralara, yeni karakterlerle atılacağız. İlk oyuna nazaran ikinci oyun beklenen ilgiyi görmemişti. SpellForce 3 ile talih değişecek mi? Geliştiriciler Grimlore ve Nordic Games.

ELEX: Bilim-kurgu ile rol yapma öğelerini birleştiren ELEX, bir macera oyunu. İnsanlar ve makinalar arasındaki bu serüvende bir yol seçmeniz lazım. Slogan olarak “Doğru ya da yanlış yol yok” deniyor. Kıyamet sonrası temasını benimseyen ELEX, diğer yapımlara nazaran yeni olduğu için merakla bekliyoruz. Geliştirici ekip Piranha Bytes.

Darksiders Warmastered Edition: Darksiders’ın ilk oyunun yeniden yapılacağını daha önce size bildirmiştik. Daha fazla bilgi için buraya bakmanız yeterli olacaktır.

We Sing: Geri dönen bir yapım We Sing, 1.5 milyon satmış güzel bir müzik oyunu. We Sing PS4 ve Xbox One yolcusu, Gamescom’da bu platformlar için boy gösterecek. Geliştiricisi Le Cortex.

Warhammer: End Times – Vermintide: Darksiders gibi Vermintide için de sizi ayrıca bilgilendirmiştik, buraya bakabilirsiniz.Vermintide da konsollar için boy gösterecek. Geliştirici Fatshark.

Battle Chasers: Nightwar: Beklenen bir oyun Battle Chasers: Nightwar, Torchlight’ı anımsatıyor. Ancak rol yapma öğeleri biraz daha Japon RPG’sini anımsatıyor. Kaliteli görsel sunumu ve zengin içeriğiyle çıktığı zaman bizi ekran başına  kitleyecek gibi gözüküyor. Geliştiricisi Airship Syndicate.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sarp Hatipoğlu

Oyun müptelasıyım, beni başka ne tanımlar bilemiyorum :)

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir