Need for Speed Payback İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Yayınlandı

Need for Speed Payback için Gamescom 2017’de yayınlanan yeni video sayesinde oyunu 4K kalitesinde 60 FPS olarak görme imkanı buluyoruz.

Oyun dünyasının en popüler yarış oyunu serilerinden Need for Speed’in yeni üyesi Payback de Gamescom 2017’de gösterilen yapımlar arasında yer alıyor. Oyun için yayınlanan fragmana ek olarak NVIDIA GeForce YouTube kanalı yeni bir oynanış videosu yayınlandı. PC üzerinden kaydedilen görüntüler 4K/60 FPS kalitesinde olduğu için araba severleri bir görsel şölen bekliyor diyebiliriz.

Videoda BMW M5 model bir arabayla 7 rakibe karşı mücadele ediyoruz. Yarış trafiğe açık bir pistte gerçekleştiği için yoldaki tek endişemiz rakipler olmuyor. Yüksek kalite sayesinde arabaların ve çevrenin tasarımındaki detaylar rahatlıkla fark ediliyor. Tabi 4K/60 FPS kalitesine erişip bu eşsiz görüntüleri bizzat tecrübe etmek isterseniz son derece güçlü -aynı zamanda maliyetli- bir sisteme sahip olmanız da gerekiyor.

Need for Speed Payback 10 Kasım 2017’de PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasadaki yerini alacak. Yapımcı ekip Most Wanted ruhunu geri getirme amacıyla yarış içeriğini aksiyonla harmanlayarak oyunculara sunarak. Oyun çoklu oyuncu içeriğine ek olarak Hızlı ve Öfkeli serisini andıran, sürekleyici bir senaryoya sahip hikaye modunu barındıracak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir