NBA 2K18 İçin Yeni Bir Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Başta basketbol severler olmak üzere pek çok kişinin merakla beklediği NBA 2K18 için oyun içi görüntülerden oluşan yeni bir fragman yayınlandı.

FIFA ve PES kadar çekişmeli bir hal almasa da basketbol oyunları piyasası, birkaç yıl öncesine kadar 2K ve Live serileri arasındaki rekabete sahne oluyordu. Ancak NBA Live serisine ara verilmesinin ardından tahtı tartışmasız bir şekilde ele geçiren NBA 2K serisi her yıl bir öncekinden daha da üstün satış performansları göstermeyi ve oyuncuların takdirini toplamayı başarıyordu. Ancak bu sene NBA Live 2018’in de çıkış yapacak olmasıyla birlikte özlenen rekabet hiç olmadığı kadar çekişmeli bir şekilde tekrardan karşımıza çıkacak.

NBA 2K serisinin resmi YouTube kanalında NBA2K18 için yeni bir fragman yayınlandı. Oyun içi görüntülerden oluşan fragmanda oyuncuların tepkilerinden havalı smaçlarına kadar pek çok animasyon gösteriliyor. Animasyonlar sayesinde başta oyuncular olmak üzere oyundaki detay seviyesinin ne kadar yüksek tutulduğunu rahatlıkla anlayabiliyoruz. Ayrıca videonun sonunda oyunun bir nevi demo sürümü olan NBA 2K18: Prelude’un 8 Eylül’de PSN ve Xbox Live için kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtiliyor.

Merakla beklenen NBA 2K18 19 Eylül’de PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecek. Uzun süre sonra tekrardan karşımıza çıkacak 2K ve Live kapışmasının yeni ayağında kim üstün gelecek merakla bekliyoruz. Ayrıca yayınlanan videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir