Mount&Blade: Warband Artık Steam Workshop Destekli!

Mount&Blade: Warband çıkışından dört yıl sonra bile hâlâ genişliyor! Yapıma Steam Workshop desteğinin yanı sıra Linux ve Mac beta desteği de eklendi!

TaleWorlds Entertaintment, hayranlarına Bannerlord nöbeti tutturadursun, kendileri boş durmuyor, çıkışından 4 yıl geçmiş olmasına rağmen hâlâ oynanan ve sevilen Mount&Blade:Warband’e desteklerini kesmiyorlar. Geçtiğimiz hafta resmi olarak Mac ve Linux betasına giren Warband, bu haftada Workshop desteğine kavuştu. Warband’i çok farklı bir seviyeye taşıyan onlarca başarılı mod için Workshop desteği çok önemli bir adım. Fakat henüz Workshop desteği beta halinde ve şuan oynanabilecek mod sayısı çok az sayıda. Fakat TaleWorlds ekibinin gün geçtikçe Workshop’ı destekleyecek şekilde Warband’i güncellerken, mod sayısının artması yakın gelecekte beklenmekte. Her ne kadar oyuncular için elden şuan için pek bir şey gelmese de, modlarını Steam Workshop’a aktarmak isteyen mod yapımcıları için TaleWorlds’ün açtığı bilgilendirme konusu pek çok mod yapımcısının yardımına koşacaktır.

Warband’de gördüğümüz Steam Workshop acaba Bannerlord’da da Steam Workshop desteği görebileceğimizin bir habercisi mi ne dersiniz?

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir