Mount & Blade: Warband Konsol Sürümü İçin Tarih Verildi

TaleWorlds Entertaintment’ın Mount & Blade: Warband Konsol Sürümü için çalıştığı biliniyordu. Konsollar için çıkış tarihi ve bir fragman yayınlandı.

Biz Bannerlord’u bekleye duralım, TaleWorlds Warband’i bizlere next-gen olarak getirsin! Mount & Blade Warband, geçtiğimiz sene çıkartılan NVDIA Shield portunun ardından Playstation 4 ve Xbox One içinde çıkışını gerçekleştirecek. 16 Eylül tarihinde her iki konsol içinde çıkacak olan yapımın uluslar arası fiyatı dijital platformlarda 19.99$/19.99€ değerinde olacak. Avrupa boyunca pek çok mağazada da kutulu satışı yapılacak oyunun kutulu sürümünün de aynı fiyat ile çıkması bekleniyor.

Mount&Blade’in konsollara çıkması seri tarihinde ilk kez gerçekleşen bir durum. PC Gamer’ın 2016’da yine Tüm Zamanların En İyi 100 Oyunu listesine girmeyi başaran yapım şimdide konsollarda bakalım o listeyi zorlayabilecek mi?

Warband’in konsol portu PC sürümünden farklı olarak 32 kişiye kadar multiplayer desteği, geliştirilmiş kaplama detayı ve görsel efektleri içerecek.

Warband, PC çıkışını ise 30 Mart 2010 tarihinde yapmıştı.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Mehmet Arda Gündüz

Okan Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık öğrencisi, TaleWorlds destekçisi, Valve çevirmeni ve çeviri tutkunu.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir