Mount&Blade: Warband 2017 Steam Ödülleri İçin Aday Oldu

İkincisi düzenlenecek olan Steam Ödülleri’nin finalistleri kısa süre önce belli oldu. Finalistler arasında Mount&Blade: Warband de kendine yer buldu.

Bu sene ikincisi düzenlenen Steam Ödüllerinin finalistleri geçtiğimiz hafta açıklanmıştı. Dünya çapındaki milyonlarca oyuncunun oyları ile belirlenen adaylar arasında pek çok oyun çok çeşitli kategorilerde aday oldular. 2 Ocak tarihine kadar bu adaylara Steam kullanıcıları Steam ana sayfasından oy verebilirler. Her oyun karşılığı ise koleksiyon kartı kazanma şansları var.

Bu adaylar arasında göğsümüzü kabartan bir aday da var. Türk Oyun Sektörünün en başarılı firmalarından TaleWorlds Entertainment’ın göz bebeği Mount&Blade: Warband de “Nedensizce Sevilen” kategorisinde son beş aday arasına kaldı. Mount&Blade: Warband’i oylarımız ile bu oylamayı kazandırabilme şansımız mevcut! Warband’in aday olduğu Nedensizce Sevilen kategorisinin oylaması 26 Aralık Salı günü Türkiye Saati ile 21:00’da başlayacak.

Mount&Blade: Warband’in kategorisindeki diğer yapımlar ise şöyle:

Finalistler:
“Nedensizce Sevilen”ödülü – Bu ödül koşulsuz sevdiğiniz oyun içindir. Bazı hataları var mı? Belki. Diğerleri niçin sevdiğinizi anlamıyor mu? Kesinlikle. Ama yanlış olmasın. Burada kusur aranmıyor. Sadece eğlence.

-Rust
-Mount & Blade: Warband
-HuniePop
-Gothic II: Gold Edition
-The Witcher: Enhanced Edition (The Witcher 1)

Ayrıntılı Bilgi: http://store.steampowered.com/news/35437/

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir