Moto GP 13’ten Yeni Video Var

Milestone bu yıl bizlerle buluşturacağı Moto GP 13’e ait yeni bir oynanış videosu yayımladı.

Uzun zamandır ekranlarımıza konuk olmayan motor sporlarının efsanevi ismi Moto GP’nin 2013 versiyonuna ait yeni bir oynanış videosu yapımcı firma Milestone tarafından yayımlandı. Bir kez daha kısa bir videoyla karşımıza çıkan yapımcılar, yine bizleri bir yarışa götürmek yerine boş bir pistte gezintiye çıkartıyorlar.

Henüz raflarda yer alacağı tarih kesinleşmeyen Moto GP 13 PC, PS3, Xbox 360 ve PS Vita oyuncularına sunulacak ve Vita hariç çevrimdışı 2 oyuncu, çevrim içi 12 oyuncuya kadar imkan tanıyacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Sertuğ Bakırcı

Her şeyden önce bir oyuncu olan yazarımız RPG ve korku oyunlarının yanında bilim kurgu türünün de hayranıdır. Bu alanlara olan ilgisini ve bilgisini birkaç kitap denemesiyle halka açmayı deneyen yazarımız, sahip olduğu yazım sanatının bir müddet daha gelişmesi gerektiğini düşündüğünden kendini haber editörlüğüne vermiştir. Konsol Üssü'nde başlayan editörlük macerasına Oyun Fest'te inceleme yazarlığını da ekleyen yazar, 3 aylık aradan sonra bir kez daha Oyun Fest bünyesinde yazılarıyla sevenlerini buluşturmaya başlamıştır.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir