Mortal Kombat X’da Kratos Olmayacak

Mortal Kombat X için Ed Boon soruları cevaplamaya devam ediyor.

Mortal Kombat X, 2 Haziran tarihinde yapılan resmi anons trailerı ile duyurulmuştu. Videoda efsane karakterler olan Subzero ile Scorpionun dövüşünü görüyoruz, özellikle göze çarpan bazı yerleri var ki oyun kimilerinin bir hayli sevindirecek derece gaddarlaşmaya başlamış gibi. Kemiklerin kırılmaları mı dersin o kafanın patlaması mı dersin, oyun da zaten bu tarz gaddarlıklara rakibinin kalbini sökmelere falan yer veriliyordu ama teknolojinin de yardımı ile bu iş bir hayli ilerilere taşınmış gibi gözüküyor.

Oyunun tepe ismi Ed Boon oyunsevelerin bazı meraklarını gidermeye çalıştı. Örneğin aşağıda görmüş olduğunuz Xbox One ve PS4 Coverlarının gerçek olup olmadığı soruldu.

mortal-kombat-x-fan-boxart

Kendisi ise bu olayın oyunun yarısını bir diske diğer yarısını ise bir diğer diske koymak gibi olduğunu söyledi. Elbetteki bunun gerçek olmadığını da belirtmiş olsa da “Aslında çok da fena olmaz haa” gibi bir ekleme yaptı.

Bir başka çok merak edilen konu iste Mortal Kombat 9′da oyunun içerisinde bulunan Kratos karakterinin bu oyunda da olup olmayacağı konusuydu ama bu konuda da cevap olumsuz oldu, Kratos 10′uncu oyunda olmayacak gibi gözüküyor.

Mortal Kombat X çıkışını önümüzdeki yıl PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One ve PC platformlarında yapacak. Diğer merakların ise E3 de uyandırılması bekleniyor.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Berat Küçük

Video oyunları tutkunu, strateji hayranı, teknoloji meraklısı, sürekli kendini geliştirmeye çalışan, yeni şeyler öğrenmek için çabalayan birİsi.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir