Monster Hunter World Tekrardan Betaya Giriyor

Capcom’un sevilen oyun serilerinden Monster Hunter’ın yeni üyesi Monster Hunter World, PlayStation 4 için tekrardan betaya giriyor.

Monster Hunter World’ü duyurarak sevilen bir oyun serisini tekrardan sahneye çıkarma kararı alan Capcom, kısa bir süre önce oyuna PlayStation 4 üzerinden bir beta düzenlemişti. Bu beta aşamasından güzel geri dönüşler elde eden Capcom, aradan daha birkaç gün geçmiş olmasına rağmen PlayStation 4 için yeni bir betayı daha duyurdu.

22 Aralık’ta TSİ ile akşam 20.00’da başlayacak ve 26 Aralık’ta son bulacak olan betaya katılmak isteyen PlayStation 4 kullanıcıları ön yüklemelerini gerçekleştirebilirler. Tabi ilk beta için oyunu indirdiyseniz tekrardan yüklemenize gerek yok. Ayrıca PlayStation Plus aboneliği gibi bir zorunluluk da olmadığını belirtelim.

Oyunun yönetmenlerinden Yuya Tokuda, gerçekleştirdiği bir röportajda Monster Hunter World’ün 40 ile 50 saat arasında bir sefer moduna sahip olacağını belirtti. Bu sürenin de oyuncu profiline göre aşağı veya yukarı yönde değişebileceğini belirtip sefer hikayesinin ardından da yapılabilecek pek çok şey bulunduğunu ekledi. Bunun üzerine eklenecek haftalık etkinlikler ve düzenli güncellemeler ile uzun soluklu bir maceranın oyuncuları beklediğini vurguladı.

‘The New World’ olarak bilinen ve yeni keşfedilen bir kıtada tehlikeli av seferlerine çıkıp acımasız canavarlarla yüzleşeceğimiz Monster Hunter World, 26 Ocak 2017’te PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini alacak.

Bu yazıyı paylaş :

Yayınlayan

Gökhan Uçar

Yazılım Mühendisliği öğrencisi, kendi çapında okur, video oyun ve havacılık sevdalısı bir özgür insan.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir